Občianske združenie Park v Meste

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Namaľuj si Park

V mene OZ Park v meste by sme radi poďakovali všetkým ľuďom dobrej vôle, zúčastneným materským a základným školám, deťom a ich učiteľom, organizátorom – občianskym združeniam Different, Návrat, mládežníckej organizácii Domka, kníhkupectvu Radosť, lesoochranárskemu združeniu VLK, osobitne potom sponzorom – pizzerii Lucciante a Očnej optike a.s.(Radničné námestie 2, Bardejov), Martinovi Smiľňákovi a Jánovi Pecúchovi. Ďakujeme, ale hlavne všetkým našim najmenším hrdinom – škôlkárom a školákom, ktorí sa do výtvarnej súťaže „Namaľuj si park“ zapojili a priniesli nám vyše 250 naozaj nádherných výkresov z ich predstavami o parku v našom meste.
Vyhodnotenie a výstava všetkých vyše sto do užšieho výberu nominovaných a deviatich najlepších ocenených prác spojených s atrakciami pre deti na Radničnom námestí sa uskutočnili minulý piatok 25. júna na bardejovskom amfiteátri na veselej akcii s deťmi – „Namaľuj si Park“, kde boli všetky práce verejne vyhodnotené. Atraktívne ceny v kategórii materské školy, 1. stupeň ZŠ a druhý stupeň ZŠ boli udelené deviatim najkrajším prácam. Keďže neboli prebrané všetky ceny, ocenení škôlkári a školáci (prípadne ich rodičia a zástupcovia) si ich môžu v najbližších dňoch vyzdvihnúť spoločne s ocenenými prácami v kníhkupectve Radosť na Radničnom námestí v Bardejove.

Ocenené práce a ceny:

kategória MATERSKÉ ŠKOLY:
1.cena – Martin Mašek, 6 rokov, Súkromná základná umelecká škola pod Vinbargom
2.cena – Saška Vaľková, Škôlka na Komenského ulici
3.cena – Katarína Rusiňáková, 5 rokov, Súkromná základná umelecká škola pod Vinbargom
(ceny – balíčky s kresliacimi a písacími potrebami a sladkosťami)

kategória 1. STUPEŇ ZŠ:
1.cena – Veronika Poláková, 3.roč., ZŠ na Komenského ulici
2.cena – Alexandra Kovaľská, Andreja Svianteka, 08501 Bardejov
3.cena – Jakub Kotik, 9 rokov, Cirkevná základná umelecká škola sv. Jána Bosca Bardejov
(ceny – mp4 prehrávač, USB kľúč, poukážka na rodinnú pizzu, knihy, balíčky s kresliacimi potrebami a sladkosťami)

kategória 2. STUPEŇ ZŠ:
1.cena – Samuel Foľta, 14 rokov, Cirkevná základná umelecká škola sv. Jána Bosca Bardejov
2.cena – Tina Stefani Gombitová, 13 rokov, Základná umelecká škola M. Vileca Bardejov
3.cena – Erik Ždiľa, 7A trieda, Cirkevná základná škola sv. Egídia, Bardejov
(ceny – mp4 prehrávač, slnečné okuliare, USB kľúč, poukážka na rodinnú pizzu, knihy, balíčky s kresliacimi potrebami a sladkosťami)

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí sa na organizácii tejto akcie podieľali, našim deťom za krásne výtvarné diela ktorými dokázali svoju šikovnosť a veríme, že ich predstavy o bardejovskom parku sa s pomocou nás všetkých a nášho mesta stanú už čoskoro skutočnosťou!

Mario Hudák
OZ Park v meste

3 Odpovedí na “Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Namaľuj si Park” • Miroslava Harňáková hovorí:

  Pozdravujem OZ Park v meste,

  a zároveň pozývam všetkých fanúšikov vášho združenia sledovať reportáž z piatkového vyhodnotenia súťaže ” Namaľuj si park” v amfiteátri určenú najmä deťom v éteri cez obrazovky BTV, alebo online na http://www.respublica.sk DNES v premiére od 18.30! Príspevok by mal byť po odvysielaní tiež zároveň archivovaný vo videoarchíve BTV približne mesiac.

  Mrzí ma trošku predpojatosť z predchádzajúceho článku ” Slobodné kráľovské mestá” o tom, kto rozhoduje, “čo vidíte na obrazovkách ” nezávislej “BTV…”, ku konkrétnej reportáži môžem dovysvetliť, že zaradzujeme ju až dnes, nakoľko predpokladáme, že myšlienkové posolstvo vášho združenia je nadčasové a rovnako má nadčasovú aktuálnosť konkrétne aj táto reportáž z novinárskeho hľadiska,o ktorej redigovaní a zaradení rozhoduje šéfredaktor a redaktor. Piatkové vydanie spravodajstva sme vzhľadom na diverzitu a časový rozsah dostatočne naplnili, v tom dnešnom nájdete viacero príspevkov s časovým údajom z minulého týždňa, bežné v novinárskej praxi. Na akciu sme prišli na základe neoficiálnej pozvánky z vlastnej iniciatívy, je na vás či sa ju slobodne rozhodnete sledovať, verím, že sa vám bude páčiť :-) Obrázky boli skutočne veľmi pekné!!!

  S pozdravom Miroslava Harňáková, autorka príspevku- redaktorka BTV

 • jarka hovorí:

  Zdravim slecna redaktorka, ako som uz napisala na facebooku, dakujeme za Vasu osobnu angazovanost, pretoze viem, ze bez nej by tato reportaz nebola a presne to je podstata clanku…to nie je predpojatost, to je fakt, bohuzial

 • mario hudak hovorí:

  Zdravim pani redaktorka, este raz by som Vam rad v mene nasho OZ podakoval za vasu iniciativu a skvele vykonanu pracu pri reportazi, predpojatost, nepredpojatost – myslim dolezity je vysledok, tesime sa na dalsiu spolupracu s BTV …